Nano Gümüş İyon Teknolojisi – Nano Aktif
ÜSKÜDAR / İSTANBULAkasya Kent ETABI B2 Blok No: 84 Acıbadem,

Temizlik ve Dezenfeksiyon

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Nano gümüş iyon teknolojisi gümüş iyonlarının özel bir süreçle milimetrenin milyonda biri boyutuna indirgenmesi ile elde edilen, sağlığa zararlı kimyasal içermeyen, uzun süre etkili antibakteriyel ve koku giderici özelliğe sahiptir. 

Uygulandığı alanlarda iyonlaşarak bakteri, mantar ve virüsleri yok eder, 3 ay süresince benzersiz bir hijyen sağlar.

Nano teknoloji sayesinde gümüşün yüzey alanı artırılarak antibakteriyel ve dezenfeksiyon etkenliği 1000 kat artırılmış ancak aktif madde kullanımı minimumda kalması sağlanmıştır. Böylece yüzeylere ve çevreye minimum aktif madde ile maksimum etkenlik sağlanmış olur. 

Nano gümüş iyonları içeriğindeki gümüşün iyonlaşması ile birlikte yüzeylerde uzun süreli antibakteriyel koruma sağlar. Ar-Ge ve patentinin özelliği sayesinde anti-viral etkenlik göstererek etraftaki bakteriyi kendine çekerek yok etme özelliği sağlamaktadır.

  • Yüksek düzey geniş spektrumlu etkisi ile gram pozitif, gram negatif bakteri ve virüslere etki eder ve çoğalmalarına engel olur.
  • Kokusuzdur, çevreye, insanlara, hayvanlara zarar vermez
  • Uygulama sonrası herhangi bir silme ve temizlik işlemi yapılmaz. Nano gümüş taneleri yüzeylerde gözle görülmeyen bir film tabakası oluşturur ve uzun süreli hijyen koruması sağlar.
  • Nano gümüş iyon teknolojisi ile tüm yüzeyler uzun süreli olarak antibakteriyel hale getirilir ve yeniden  bakterilerin, virüslerin ve mantarların çoğalmasına engel olunur.
  • Nano gümüş iyon teknolojisi ile tüm çevremiz artık ameliyathane hijyenine sahip olur. 
  • Nano gümüş iyon teknolojisi ile virüs ve bakteriler uzun süreli olarak yok edilebilmektedir. 
  • Nano gümüş iyon teknolojisi ile uzun süreli antimikrobiyal koruma sağlanır
  • Tüm yüzeylere soğuk sisleme yöntemi ile uygulanarak el değmeden tüm kapalı alanlar ve yüzeyler uzun süreli koruma altına alınır.

NanoAktif © 2021. All rights reserved.

Tıkla Ara